SQL Makinesi Ücretsiz Demo


      Toplu mesaj gönderimi çözümlerinde, esnek yapısı ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan SMS Makinesi ile artık mevcut veritabanlarınızdaki kayıtlarınıza toplu sms gönderebileceksiniz. Yeni geliştirdiğimiz SQL Makinesi modülümüzü, SMS Makinesi programımıza entegre ederek siz müşterilerimizi tek tek kayıt ekleme derdinden kurtarıyoruz. Yazacağınız kısa bir veritabanı sorgusu ile hem tüm müşterilerinize ulaşabilecek, hem de iş akışınızı cebinizden takip eder hale geleceksiniz.


      MsSQL, MySQL veya OracleSQL veritabanında yer alan tablo yapısına uygun yazacağınız SQL sorgu cümleniz ile ihtiyacınız olan bilgileri çekebilirsiniz. Çekilen bilgileri mesaj olarak istediğiniz kişi veya kişilerin cep telefonuna gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Mesaj gönderimini anlık olarak veya ileri bir tarih belirterek gerçekleştirebilirsiniz. Windows işletim sisteminin zamanlayıcısını kullanan altyapısı ile SQL Makinesi, otomatik sms gönderimini sorunsuzca gerçekleştirecektir.


      Bu modülü kullanabilmeniz için öncelikle SMS Makinesi'nde yer alan ayarlar menüsünden SQL ayarlarını seçmeniz gerekli. Gereken sunucu, SQL veritabanı bilgilerini ve originator seçiminizi girip kaydedin. Bundan sonra SQL Makinesi bölümüne geçip, size uygun SQL cümlenizi yazıp kontrol etmeniz yeterli olacaktır.


Birkaç örnek kullanım alanı vermek gerekirse;
  • Müşterilerinize, belirleyeceğiniz filtrelemeler ile özelleştirilmiş toplu SMS gönderimi,
  • Anlık nakit akış ve varlık durumunun izleyebilmesi,
  • En çok satışı yapılan malzemelerin adet ve ciro olarak miktarı,
  • Açık hesap borç takipte kapatılmamış "işlem yapılmayacak" tipinde olan alacak toplamı,
  • Çek statüsü "Kendi Çekimiz" olan çeklerimiz toplamı,
  • Verilen durumu "Borç Senedimiz" olan senetlerimiz toplamı,
  • Portföydeki durumu "Portföyde" olan müşteri senetleri toplamı,
  • Ciro durumu "Ciro Edildi" olan müşteri senetleri toplamı,

      Gibi ve daha birçok ihtiyacınıza göre değişen isteklerinize yanıt verecek olan SQL Makinesi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bu bilgileri SMS yoluyla cebinize getirecektir.


      Her gün sizlerin ihtiyaçlarına yönelik yazılım çözümlerine yenilik katan Hermes İletişim, işlerinizi organize eder ve sorunsuz iş akışı sürecini keyifle izlemenize olanak sağlar.