Mobil Toplu SMS


Mobil Toplu SMS

      Mobil Toplu SMS ile ofisinize bağlı kalmadan, isterseniz internete bağlı herhangi bir bilgisayar ile isterseniz de cep telefonunuzdan aynı anda binlerce kişiye ulaşabilmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Böylelikle dünyanın her neresinde olursanız olun, yalnız birkaç tuş hareketi ile tüm müşterilerinize ulaşabilirsiniz.


      Mobil Toplu SMS servisimize cep telefonunuzdan göndereceğiniz bir sms kadar yakınsınız. Mobil Toplu SMS servisimizden faydalanabilmek için;


  • Toplu sms sistemine kayıtlı olmanız ve müşteri temsilcisine aynı zamanda Mobil Toplu SMS servisimizden de faydalanmak isteğinizi belirtmeniz işlemlerinizin başlatılması ile ilgili yeterli olacaktır. Toplu sms sistemine ait sözleşmeler ve gerekli ek evraklarınızı tamamlayıp kayıt olabilirsiniz.
  • Kayıt işlemi sırasında Mobil Toplu SMS servisini kullanacak kişinin numarası sisteme tanımlanır.
  • Mobil Toplu SMS sisteminden sms gönderebilmeniz için kişilerinizi, Web SMS üzerinden gruplayarak kaydetmeniz gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise, grup isimlerinizin uzun olmamasıdır. Bunun sebebi, hizmetten yararlanmak için tarafımıza göndereceğiniz bilgi mesajında grup isimlerinden kaynaklanan hata payının azaltılması ve yazacağınız smsler ile birlikte 612 karakteri geçmemesi gerekmektedir. Web SMS hizmetimize http://web.smsmakinesi.com adresinden size ilk kayıtta verilen kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.
  • Mobil Toplu SMS göndermek istediğiniz zaman sisteme kayıtlı olan numaranızdan SIFRE yazıp 05304250303 e kısa mesaj göndererek, karşılığında kullanıcıya gelecek şifre ile SIFRE boşluk GRUP ADI boşluk MESAJ'ı yazarak 05304250303 numaralı hatta mesaj gönderilmesi Mobil Toplu sms servisimizden yararlanmanız için yeterli olacaktır.
  • Mobil Toplu SMS, siz müşterilerimize sağladığımız ücretsiz diğer bir servisimizdir.

      Mobil Toplu SMS servisimiz hakkında yardım almak için tıklayınız.