id; $readCount = $pageInfo->read_count; $createDate = $pageInfo->create_date; } $oku = $_SESSION["konu_okundu"]; if(!$oku and $oku != "okundu") { @mysql_query("UPDATE mobil_page_counter set read_count=read_count+1 WHERE id='".$id."'"); $_SESSION["konu_okundu"] = "okundu"; } mysql_close(); ?>
Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Mobil Pazarlama Projeleri

Katıl-Kazan Kampanyaları

Kurum ve kurulusların müsterileri ile interaktif sekilde mobil platformda iletisim kurmalarıyla gerçeklesen SMS tabanlı kampanyalardır. Genelde belirli miktarda belirli bir ürünün alısverisini yapan tüketicilere sifre ya da kupon verilir ve belirli bir kısa numaraya ad, soyad ve adres bilgileriyle kampanyaya katılımları tevsik edilir. Kampanya çekilisi sonucunda ise çesitli hediyeler tüketicilerle bulusturulur.

İçerikli Kampanyalar

Mobil pazarlama araçları olan SMS, MMS, IVR ve WAP ile mobil telefona yüklenebilir zengin medya içerikleri ile kampanya tanıtımının tüketiciyle bulusması sağlanılır.

Kullanıcı Kaynaklı İçerik

Sirketler tanıtımını yapmak istedikleri ürünler ile tüketiciler arasında bağ kurulmasını sağlayarak düzenledikleri kampanya çesididir. Tüketiciler ürünler ile ilgili yaratıcılıklarını ortaya koyacağı resim, video çekerek kampanyaya katılır ve dereceye girenler ödül alır.


Mobil Pazarlama Projeleri

Bu haber 01.01.1970 03:00 tarihinde yayınlanmış ve kez okunmuştur.