id; $readCount = $pageInfo->read_count; $createDate = $pageInfo->create_date; } $oku = $_SESSION["konu_okundu"]; if(!$oku and $oku != "okundu") { @mysql_query("UPDATE mobil_page_counter set read_count=read_count+1 WHERE id='".$id."'"); $_SESSION["konu_okundu"] = "okundu"; } mysql_close(); ?>
Mobil Pazarlama Nedir
Neden Mobil Pazarlama
Mobil Pazarlama Stratejileri
Mobil Pazarlama Sözlüğü
Mobil Pazarlama Projeleri
Mobil Pazarlama Çözümleri
Örnek Mobil Pazarlama Projeleri
Sosyal Medya
Haberler

Mobil Pazarlama Çözümleri

Toplu SMS: Gerekli tanıtım ya da kampanya bilgilerinin hedef kitleye Toplu SMS’ler ile kolayca duyurulmasını sağlar.
http://www.smsmakinesi.com/sms-makinesi.html

Toplu MMS: Mobil pazarlama da SMS ile aynı kriterlere sahip olurken SMS den tek farkı içerisinde zengin medya ile görselliğin ön planda tutulması.
http://www.mmsmakinesi.com/

Toplu Video: Promosyon, tanıtım veya reklamlar ile ilgili toplu video gönderimleri ayrıca kandil, bayram, yılbaşı ve diğer özel gün(doğum günü, yıldönümü vs.) kutlamaları ile ilgili toplu video gönderimleri yapılabilir.
http://www.topluvideo.com/

Mobil Anket: Kurum ve kuruluşların tanıtımlarını yaptıkları ürünlerin ve kampanyaların ölçümlerinin mobil telefonlarına gönderilen anketler aracılığıyla yapılmasını sağlayan servistir.

İnteraktif SMS Uygulamaları: İnteraktif olarak gönderilen kısa mesajlar bilgisayar ortamında listelenir ve gelen mesajları kolaylıkla görüntülenip değerlendirilebilir. Böylelikle müşterilerden sağlanılan interaktif geri bildirimler ile güncel bir analiz çalışması yapabilir, hedefe yönelik çalışmalarda daha verimli sonuçlar elde edilebilir.
http://www.smsmakinesi.com/interaktif-sms.html

Dispatch SMS: Alt yapıda tanımlı olan 4 Haneli ve 10 haneli numaralara GSM kullanıcıları tarafından gönderilen SMS'lerin yönetilmesini sağlar.
Single Shot SMS: Kullanıcılar SMS gönderimlerini, normal diğer SMS trafiğinin aktığı ağdan farklı olan bir ağ üzerinden göndererek mesajlarını müşterilerine anında ulaştırabilir.

Hedefli Mesaj: İzinli veri tabanı uygulaması, kullanıcıların izin verdikleri bilgileri kullanarak ilgi ve profil özelliklerine uygun kampanya ve tanıtımların yapılması ve bu tanıtımlar sayesinde abonelere fayda ve fırsat sağlanmasıdır. Bu pazarlama yöntemiyle, marka doğru kişiye ulaşırken abone de ihtiyacı olan fırsattan yararlanmış olur. http://www.smsmakinesi.com/hedefli-mesaj/

Hedefli IVR: İzinli veritabanında SMS yerine cevap vermek için sesli yanıt sisteminin kullanıldığı servis. IVR sistemi ile otomatik arama yapılır ve müşterinin sesli mesaja yanıt verdiği tepkilerle hedef kitlenin tepkileri kayıt edilerek gerekli çözüm ya da geliştirme yollarına gidilir.

Lokasyon Tabanlı Mesaj: Cep telefonu kullanıcılarının lokasyon bilgilerine göre tanıtımlarını ve kampanyalarını izinli veritabanından gönderilmesini sağlar.

Sponsorlu SMS: Kullanıcıların gönderdikleri mesaj içeriğinde sponsor metinlerinin veya görsellerinin olması ile yürütülen tanıtım ve kampanya faaliyetlerini sunan servis.

Roaming SMS: Yurtdışı GSM operatörüne sahip kullanıcıların Türkiye’ye giriş yaptıklarında kullanıcıya SMS gönderebilme imkanı sağlar .

Mobil Kupon: Mobil cihazlardan kullanılabilinen elektronik biletlerdir.

Hermes Sesli Mesaj: Önceden oluşturulmuş sesli mesajların, kayıt edilen numaraları otomatik bir şekilde arayarak müşterilere hızlı ve kolayca iletilmesini sağlayan servistir.

Hermes IVR Çözümleri: Kullanıcılar sesli yanıt sistemi ile ya da tuşlu yanıt sistemi ile etkileşimli biçimde işlemlerini halleder.Bu haber 01.01.1970 03:00 tarihinde yayınlanmış ve kez okunmuştur.