Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi » Toplu Mesajlaşma Paket Yükseltme Kampanyası - SSS


Toplu Mesajlaşma Paket Yükseltme Kampanyası nedir?

Mevcut Kurumsal Toplu Mesajlaşma abonesi olup, daha önce ön ödemeli paket almış olan müşteriler 03.07.2012 - 31.08.2012 tarihleri arasında en son aldığı ön ödemeli paketten daha büyük bir paket satın alırsa, satın aldığı Toplu Mesajlaşma paketinin %20'si Turkcell'den hediye. Örneğin; en son 1000 adet ön ödemeli paket satın almış Toplu Mesajlaşma abonesi, daha büyük ön ödemeli paket olan 5000 adetlik paket alırsa %20si olan 1000 SMS Turkcell'den hediye edilecek.

Nasıl yararlanabilirim?
Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve Toplu Mesajlaşma sözleşmesi imzalayarak daha önce Toplu Mesajlaşma abonesi olmanız ve en az 1.000 SMS’lik paket almış olmanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.
Turkcell Toplu Mesajlaşma Çözümleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz ile görüşebilir veya bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Kampanyadan hali hazırda kurumsal ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonesi olan ve en son, en az 1.000 SMSlik paket almış olan tüm aboneler yaralanabilir. 
 

Ne zaman kullanmaya başlarım?
3 Temmuz – 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında, satın alacağınız ön ödemeli paket, en son satın aldığınız ön ödemeli paketten daha büyük bir paket ise, faturasız toplu mesajlaşma paketindeki SMS adedinin %20’si kadar SMS’leri kullanmaya hak kazanırsınız.  Hediye SMS’ler hattınıza 48 saat içerisinde yüklenir. Hediye SMS’lerin paket tanımlamaları yapılmasından itibaren 12 ay içerisinde kullanılması gerekir.
 

Nasıl ücretlendirilirim?
Toplu Mesajlaşma faturasız tarifelerle ilgili ayrıntılı bilgi için ücretlendirme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Kampanyaya bütün paketler dahil midir?
Kampanyaya tüm ön ödemeli paketler dahildir.

Kampanya koşulları nedir?
Kampanyadan faturasız toplu mesajlaşma müşterileri yararlanabilir. Kampanyaya tek sefer katılınabilir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar yükleme itibariyle 12 ay içinde kullanılmalıdır.

Turkcell kurumsal müşterisiyim ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzaladım ama herhangi bir toplu mesaj gönderimim bulunmuyor, Kampanyadan yararlanabilir miyim?
Kampanyadan yararlanabilmek için daha önce ön ödemeli paketlerimizden en az birini almış olmanız gereklidir. 
 

Kampanyadan kazandığım hediye mesajları diğer toplu mesajlaşma ürünleri için de kullanabilir miyim?
Kampanyadan kazanılan ücretsiz mesajlar SMS ve MMS gönderimi için kullanılabilir. Her ürün için kullanım adedi belirlenen SMS katsayısı çarpılarak hediye paketten düşer. OTP mesajlar, Sesli mesaj, Toplu Video, Mobil Anket, Mobil Broşür ve Turkcellilere Mesaj ön ödemeli paketlerde kullanılamaz. 

İlk ay paketi satın aldıktan sonra hediye sms’lerden yararlanabilir miyim?
Hediye SMS’ler hattınıza tanımlandıktan sonra hediye SMS’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibariyle 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz SMS sayısı neye göre belirlenir?
Kampanya süresinde satın alınan ön ödemeli paket, en son alınmış paketten daha büyük ise, alınan ön ödemeli Toplu Mesajlaşma paketinin %20’si kadar SMS adedi kadar SMS Turkcell tarafından hediye edilir.

Baharda SMS Kampanyası’ndan yararlanıyorken, Toplu Mesajlaşma Paket Yukseltme Kampanyası’ndan yararlanabilir miyim?
01.04.2012-30.06.2012 tarihleri arasında çıkılan Toplu Mesajlaşma Baharda Toplu SMS Kampanyası'ndan yaralanan ön ödemeli Toplu Mesajlaşma aboneleri bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu makale 20.07.2012 10:51 tarihinde yayınlanmış ve 3494 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444