Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi » Hediye Mesaj Kampanyası - SSS


Hediye Mesaj Kampanyası nedir?

Satın aldığınız faturasız toplu mesajlaşma paketindeki sms adedi kadar sms’in hediye edildiği kampanyadır. Örneğin faturasız 5.000 adet sms satın alırsanız, 5.000 adet sms de Turkcell’den hediye.

 

Nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

 

Kimler yararlanabilir?

Katılım için son 12 ay boyunca Turkcell’den ön ödemeli paket alımı yapmamış veya faturalı toplu mesajlaşma servisini son 12 ayda en fazla 100 adet kullanmış olmanız ve Turkcell Kurumsal Abonelik Sözleşmesi ve Toplu Mesajlaşma Sözleşmesi imzalamanız gerekiyor.

 

Ne zaman kullanmaya başlarım?

Sözleşmeleri imzalandıktan sonra 15 eylül 15 kasım tarihleri arasında satın alacağınız faturasız toplu mesajlaşma paketindeki sms tutarı kadar hediye edilen sms’leri kullanmaya hak kazanırsınız. Hediye sms’lerin paket tanımlamaları yapılmasından itibaren 12 ay içerisinde kullanılması gerekir.

 

Nasıl ücretlendirilirim?

Tüm vergiler dâhil, faturasız toplu mesajlaşma paketlerinin fiyatları aşağıdaki gibidir. Satın alınan paketin aynısı hediye edildiğinden aynı fiyatta 2 katı sms adedi hakkı elde edilmiş olacaktır. Örneğin; 100 TL karşılığında 1.000 sms satın alan müşterimize 1.000 sms de Turkcell’den hediye olacağı için 100 TL’ye 2.000 sms hakkı elde etmiş olur.

 

Faturasız Toplu Mesajlaşama Paket Tutarları

SMS Adedi    Tüm Vergiler Dahil
1.000    100 TL
5.000    450 TL
10.000    800 TL
50.000    3.500 TL
100.000    6.000 TL
500.000    25.000 TL

 

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 15.09.2011-.15.11.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

 

Kampanya koşulları nedir?

Kampanyadan faturasız toplu mesajlaşma müşterileri yararlanabilir. Kampanyaya tek sefer katılınabilir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar yükleme itibariyle 12 ay içinde kullanılmalıdır.

 

Turkcell kurumsal müşterisiyim ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzaladım ama herhangi bir toplu mesaj gönderimim bulunmuyor. Kampanya’dan yararlanabilirmiyim?

Faturalı tarife için Toplu Mesajlaşma Sözleşmesi imzalamış olsanız bile eğer son 12 ayda 100 sms ya da altında gönderim yaptıysanız  kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

Kampanyadan kazandığım hediye mesajları diğer toplu mesajlaşma ürünleri için de kullanabilir miyim?

Kampanyadan kazanılan ücretsiz mesajlar SMS, MMS, Toplu Video, Mobil Anket ve Mobil Broşür gönderimi için kullanılabilir. Her ürün için kullanım adeti belirlenen sms katsayısı çarpılarak hediye paketten düşer. Turkcellilere Mesaj kullanılamaz.

 

İlk ay paketi satın aldıktan sonra hediye sms’lerden yararlanabilir miyim?

Hediye sms’ler hattınıza tanımlandıktan sonra hediye sms’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibariyle 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

 

Ücretsiz sms sayısı neye göre belirlenir?

Müşterinin satın aldığı ön ödemeli toplu mesajlaşma paketindeki sms adedi kadar sms Turkcell tarafından hediye edilir.


1.000.000 ve 2.000.000 Ön Ödemeli Toplu Mesajlaşma paketleri “Hediye Mesaj Kampanyası” na dahil değildir.  

 

Yazıyı Paylaşın

· ·   ·   ·   ·   ·  
 
 
Bu makale 16.09.2011 07:32 tarihinde yayınlanmış ve 2498 kez okunmuştur.
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444