Toplu SMS / Toplu Mesaj Gönderme Hizmetleri

Yardım Canlı Destek Web SMS Blog
  • Hedefli Mesaj
  • T.C Kimlik Numarası ile SMS
  • SQL Makinesi
  • Hermes Kurumsal Servisler
SMS Makinesi Taşındı
SMS Makinesi hizmeti ile birlikte  verilen toplu mesajlaşma hizmeti  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  ad ve hesabına verilmektedir.www.smsmakinesi.com bir Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri sitesidir. Turkcell Silver İş Ortağı

Kaynak Merkezi


Kaynak Merkezi Kaynak Merkezi sayesinde müşterilerimize en açık şekilde bazı kavramların anlamlarını, uygulamaların kullanımları ile ilgili makaleler paylaşacağız.

SMS Makinesini öğrenip daha etkin kullanabilmeniz için, takıldığınız yerlerde bize danışmanız için, geliştirdiğimiz uygulamaların makalelerinden bizlere uygulamalar hakkında fikirlerinizi beyan etmeniz için özel geliştireceğimiz kaynak merkezi ile, SMS Makinesi hakkında hem kaynak hemde zenginleşmiş bir sözlük bulacaksınız.
Boşluk
Toplu Mesajlaşma Şehir Şehir Fethet Kampanyası   - SSS
Toplu Mesajlaşma Şehir Şehir Fethet Kampanyası - SSS
18 Eylül 2012 - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında; Bursa, Konya, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Şanlıurfa illerinde, faturalı Toplu Mesajlaşma abonesi olup Turkcell'den son 12 ayda 200 adet ve altında gönderim yapmış mevcut müşterilerin veya mevcut ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonesi olup hiç ön ödemeli paket satın almamış müşterilerin veya yeni abone olan tüm Toplu Mesajlaşma müşterilerinin kullandıkları/aldıkları kadar Toplu SMS'i ücretsiz kazanacaklardır. Kampanya süresi içerisinde ön ödemeli Toplu SMS paket alımı yapılması durumunda alınan paket kadar SMS ücretsiz tanımlanacaktır. Örneğin, 1.000 SMS alınıyorsa 1.000 SMS de hediye edilecektir. Faturalı aboneler için de gönderdikleri SMS adedi kadar SMS hediye edilecektir. Örneğin, faturalı 1.250 adet SMS gönderilirse; bir sonraki ay itibari ile 1.250 adet SMS hediye edilecektir.

Turkcell Toplu Mesajlaşma Baharda Avantaj Kampanyası - SSS
Turkcell Toplu Mesajlaşma Baharda Avantaj Kampanyası - SSS
Satın aldığınız faturasız, ön ödemeli, Toplu Mesajlaşma paketindeki SMS adedi kadar SMS?in hediye edildiği kampanyadır. Örneğin faturasız 5.000 adet SMS satın alırsanız, 5.000 adet SMS de Turkcell?den hediye.

Toplu Mesajlaşma Paket Yükseltme Kampanyası - SSS
Toplu Mesajlaşma Paket Yükseltme Kampanyası - SSS
Mevcut Kurumsal Toplu Mesajlaşma abonesi olup, daha önce ön ödemeli paket almış olan müşteriler 03.07.2012 - 31.08.2012 tarihleri arasında en son aldığı ön ödemeli paketten daha büyük bir paket satın alırsa, satın aldığı Toplu Mesajlaşma paketinin %20'si Turkcell'den hediye.

Yazın İlleri Kampanyası - SSS
Yazın İlleri Kampanyası - SSS
Toplu Mesajlaşma Yazın İlleri Kampanyası 3 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında Antalya, Kocaeli, Konya, Mersin, Adana, Muğla, Eskişehir, Hatay, Tekirdağ, Trabzon, Aydın, Afyon, Kahramanmaraş, Rize, Giresun illerinde kullanılan Toplu SMS kadar toplu SMS kazandıran kampanyadır.

Toplu SMS'i Karınızı Arttırmak için Kullanın
Toplu SMS'i Karınızı Arttırmak için Kullanın
Tüm şirketler kendilerini müşterilerine duyurmanın ve onlarla iletişime geçmenin daha etkin yollarını arar. Bunu başarmanın en kanıtlanmış yöntemlerinden biri ise gözümüzün önünde; hatta elimizin altında: kısa mesajlaşma servisi, yani SMS.

SMS'in Anlık Mesajlaşma Dünyasındaki Önemi
SMS'in Anlık Mesajlaşma Dünyasındaki Önemi
Kedilerin dokuz canı vardır deseler de görünüşe göre SMS'in canlarının bir sınırı yok. Mobil anlık mesajlaşma SMS'in sonu olarak ilan edilmiş olsa da daha yakından baktığımızda bu durumun SMS'in iş dünyasında değerini aslında daha çok arttırdığını görüyoruz. Söz konusu mobil anlık mesajlaşma olduğunda oyunu değiştiren Blackberry ve onun Blackberry kullanıcıları arasında kullanıma yönelik sağladığı görünürde ücretsiz mesajlaşma hizmeti oldu.

Multimedya Mesaj Kampanyası - SSS
Multimedya Mesaj Kampanyası - SSS
Multimedya Mesaj Kampanyası Kurumsal Müşterilerimizin taahhütlü veya taahhütsüz SMS birim fiyatından 2 SMS olarak ücretlendirilen MMS ile 3 SMS olarak ücretlendirilen Sesli Mesaj'ın 1 SMS olarak ücretlendirileceği kampanyadır.

Turkcell'lilere  Mesaj Kampanyası - SSS
Turkcell'lilere Mesaj Kampanyası - SSS
Tarife, kullanım datası, demografik data, ilgi alanları, lokasyon, sosyo-ekonomik statü gibi farklı bilgileri kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı, ve bu hedef kitlenize SMS veya MMS atmanızı sağlayan Turkcell'lilere Mesaj servisinde belirlenen süre boyunca attığınız Turkcell'lilere SMS kadar Turkcell?lilere SMS veya attığınız Turkcell'lilere MMS kadar Turkcell?lilere MMS kazandığınız kampanyadır.

Hediye Mesaj Kampanyası - SSS
Hediye Mesaj Kampanyası - SSS
Satın aldığınız faturasız toplu mesajlaşma paketindeki sms adedi kadar sms'in hediye edildiği kampanyadır. Örneğin faturasız 5.000 adet sms satın alırsanız, 5.000 adet sms de Turkcell'den hediye.

Mobil Yatırım
Mobil Yatırım
2009 yılı, 3G yetkilendirmelerinin de olmasıyla mobil yatırımları açısından 4589 milyon TL ile en fazla yatırım yapılan dönem olurken 2008 yılına kıyasla %132 oranında büyük bir artış görülmektedir.
Sayfalar: [1][2][3][4][5]
SMS Makinesi Anasayfa | Sesli Mesaj | Hakkımızda | Hedefli Mesaj | Yardım | Site Haritası | İletişim

Haberler| Kaynak Merkezi

SMS Makinesi bir toplu sms / toplu mesaj gönderme yazılımıdır. Toplu SMS çözümleri için geliştirilen, Outlook ve Excel desteğine sahip toplu sms programı olan SMS Makinesi, bir Hermes İletişim ürünüdür. SMS Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hakları saklıdır.


Diğer Ürünlerimiz:

Toplu Faks  Toplu MMS   Toplu MMS   MultiPC
 
Hemen arayın 0(232) 483 0 444