Hedefli Mesaj


 • Hedefli Mesaj
 • Ücretlendirme
 • Sıkça Sorulan Sorular
 
 

Kipling Capitol ve Nell Carrefour Kozyatağı mağazalarına yeni yıl erken geldi, %50'ye varan indirimler başladı

Hedefli Mesaj

1987 yılında kurulan MEB DERİ yüksek deri eşya ve aksesuar üretimi yapmaktadır. MEB DERİ geleneksel yöntemleri son teknolojiyle birleştirip kalitesi yüksek deri ürünleri üretmektedir. Yılbaşı için tanıtım ve indirim kampanyasını Hedefli Mesaj servisimizi kullanarak destekledi.

MEB DERİ, yılbaşı için indirim kampanyasını Hedefli Mesaj servisimizi kullanarak destekledi. Hedefli Mesaj servisimiz aracılığıyla Turkcell'in izinli veritabanında bulunan Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ve Kozyatağı lokasyonlarına göre 25-45 yaş aralığında bulunan; lise, üniversite, master veya doktora yapmış olan kadın abonelerine "Kipling Capitol ve Nell Carrefour Kozyatağı mağazalarına yeni yıl erken geldi, %50'ye varan indirimler başladı..." mesajını ulaştırdı.

 
Meb Deri

En yeni, güvenilir ve etkin teknoloji ile lazerle epilasyon %30 indirimli. S.A.G.A Beauty Place

Hedefli Mesaj

S.A.G.A Beauty Place, cilt ve vücut estetiği alanında hizmet veren, modern, etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir merkezdir.

S.A.G.A Beauty Place indirim kampanyalarını istediği lokasyonlarda ki 18-50 yaş aralığında bulunan Turkcell izinli veritabanında yer alan kadın abonelerine Hermes Hedefli Mesaj Servisini kullanarak iletiyor. Kampanya tanıtımı "En yeni, güvenilir ve etkin teknoloji ile lazerle epilasyon %30 indirimli. S.A.G.A Beauty Place".

 
SAGA Beauty

Ekim ayında FIAT aracınızın tamamına kredi, ayrıca vergi levhalılara %10'a varan ekstra indirimler SU OTOMOTİV'de

Hedefli Mesaj

Su Otomativ Turizm Dış Tic. A.Ş. 2005 yılında Ortaca'da FIAT Bayi olarak hizmet vermeye başladı. Su Otomativ, Muğla ilindeki FIAT bayiliği sürecinde geçtiğimiz 3 yıl içinde gerek satış adetleri, gerek servis hizmet kalitesi, gerekse FIAT müşteri memnuniyeti anketleriyle FIAT yönetiminin desteğini kazanmış bir kurum.

Su Otomativ, indirimli satış kampanyalarını Hermes İletişim Hedefli Mesaj servisini kullanarak istedikleri kriterlerde ki müşteri portföyüne kolayca erişmekte. Su Otomotiv'in Ekim 2010 ayında göndermiş olduğu Hedefli Mesaj "Ekim ayında FIAT aracınızın tamamına kredi, ayrıca vergi levhalılara %10'a varan ekstra indirimler SU OTOMOTİV'de."

 
Su Otomotiv

STILISISTANBUL Projesinde hayat başlıyor. 1000TL peşinat ve aylık 1100TL den başlayan taksitlerle evinize hemen yerleşin

Hedefli Mesaj

Yeşilyurt İnşaat 2004 yılında ilk konut projesi olan Dream City'yi Zonguldak'ta hayata geçirdikten sonra, inşaat endüstrisinde söz sahibi olmak adına arsa yatırımlarını Ankara ve İstanbul'a yönlendirerek çalışmalarını sürdürmüş ve ödüllü Still İstanbul Projesinin temellerini atarak cesur adımlarına bir yenisini daha eklemiştir.

Yeşilyurt İnşaat projelerinin tanıtım kampanyalarına Hermes İletişim Hedefli Mesaj servisiyle destek veriyor. En son STILISISTANBUL Projesi tanıtımı "STILISISTANBUL Projesinde hayat başlıyor. 1000TL peşinat ve aylık 1100TL den başlayan taksitlerle evinize hemen yerleşin."

 
Yeşilyurt İnşaat