Excel SMS


      Müşterilerimizden gelen öneri ve eleştirilere verdiğimiz önem ve çözüm bulma yetenek ve kabiliyetimiz sayesinde, çıkardığımız güncellemelerde yazılımlarımız her seferinde yeni bir özellik kazanıyor ve "kullanıcı dostu" niteliğimiz gitgide artıyor.


      Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı için bilgisayar kullanma beceri ve yöntemleri, sık kullandıkları yazılımların özellikleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda gelişmektedir. Dolayısıyla birçok kullanıcı karşısına daha önce kullanmadıkları bir yazılım çıktığında, program her ne kadar kolay olursa olsun çeşitli güçlüklerle karşılaşabilmekte ve zorlanmaktadırlar.


      Tam bu noktada SMS Makinesi'nin Excel'den SMS özelliği siz değerli kullanıcılarımız için devreye girmektedir. Müşteri kayıtlarını Excel’de tutan kullanıcılarımıza kolaylık sağlama adına SMS Makinesi programımıza Excel’den SMS özelliği kazandırdık. Excel ile çok vakit geçiren, kayıtlarını Excel üzerinde tutan ve herkese özel mesajlar göndermeyi hedefleyen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz Excel SMS Özelliği, SMS Makinesi'nde Excel SMS başlığı altında sorunsuzca faaliyet göstermektedir.


Excel SMS

      Bu özellik sayesinde Excel dosyanızı herhangi bir veritabanına aktarmaya gerek kalmadan Excel dosyanız üzerinden hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.


  • Excel SMS'i kullanabilmek için kayıtlarınızı tuttuğunuz Excel dosyasındaki kayıtlı cep telefonu numaralarının ayrı bir sütunda olması gerekmektedir.
  • Eğer Excel dosyanızdaki veriler (Adı, soyadı, bakiye veya poliçe bitiş tarihi) ayrı ayrı sütunlarda kayıtlı ise bu verileri mesaj içeriğinde kullanabilirsiniz ve otomatik olarak herkese özel ve farklı içerikte mesajları sadece dakikalar içerisinde oluşturup gönderebilirsiniz.
  • İsterseniz aynı Excel dosyasındaki mükerrer kayıtları ayıklayabilir veya aynı numaraya birden fazla farklı içerikte mesaj gitmesini de sağlayabilirsiniz.
  • Excel dosyanız üzerinde filtrelemeler yapıp seçtiğiniz kayıtlara mesaj gitmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin bakiyesi 100 TL üzerinde olan borçlulara veya 60 net üzerinde net yapan öğrencilerinize mesaj göndermek filtreleme seçeneklerimiz sayesinde artık çok kolay.

      Excel SMS 'in esnek ve özelleştirilebilir yapısını keşfedin…


Toplu SMS servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.